NFS: Most Wanted’ın İkonik Aracına Sahip Olan Genç Hepimizi İmrendirdi

Need for Speed: Most Wanted’ın yeri nasıl gönüllerimizde ayrıysa oyunun ikonik aracı BMW E46 M3’ün de öyle. Bir nesli hayaliyle büyüten araca sahip olan Eskişehirli genç ise hepimizi en hafif tabiriyle epey kıskandırdı!

2005 yılında çıkan NFS: Most Wanted bugün dahi efsane olarak adı anılan oyunlardan.

Yalnızca köklü seriye değil, tüm yarış oyunu janrasın apayrı bir soluk getiren Most Wanted bir neslin çocukluğu demek. Oyunun pek çok detayı hala mıh gibi aklımızda olsa da onlardan belki de en büyüğü ve hepimize o dönem hayaller kurduran araç BMW E46 M3’tü.

Eskişehirli bir genç ise pek çoğumuzun çocukluk hayalini yaşıyor!

Melih Er isimli genç Most Wanted’ta görüp aşık olduğumuz aracı birkaç ay önce satın almış. Aracı oyundaki haline benzetmek için hala birkaç eksiği olduğunu ve bunları tamamlaya çalıştığını söyleyen Er tamamen aynısı olmasa da aracı değiştirmeye devam edeceğini de ekliyor.

Aracın sahibi trafikte çok farklı tepkilerle karşılaştığını da söylüyor.

Trafikte ilerlerken insanların yoğun ilgisi ile karşılaştığını söyleyen Er araç sahiplerinin ve yayaların fotoğraf çektirme isteğiyle kendisine geldiklerini, hatta trafikte önüne kırıp bu isteklerini aktardıklarını söylüyor. Yolda ilerlerken trafikteki diğer araçlardan insanların fotoğraflarını ve videolarını çektiğini de ifade eden genç daha sonrasında insanların bu fotoğrafları kendisine ulaştırdıklarını söylüyor.

Kendisine en çok sorulan soru ise aracın maliyetiymiş.

Arabasının fiyatının aracın piyasa fiyatının iki ila iki buçuk katı olduğunu belirten Er kendisine aracı satması için teklifler aldığını da söylüyor. Aracı satmak gibi bir niyeti olmadığını da belirten genç çekememezlik gibi durumlar olduğunu da belirterek aldığı kötü yorumları ise dert etmediğini ekliyor. Ne diyelim, tekerine taş değmesin!

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x