İsrail’in yeni hedefi KKTC mi? Yahudilere toprak satışı yasaklanıyor!

  • Haber7-Özel

İsrail Gazze’de çocuk, kadın, yaşlı dinlemeden soykırım yapmaya devam ediyor. Bir ayı aşkın süredir yaptığı bombardımanlarda 35 binden fazla konutun yıkılmasına ve on binlerce sivil insanın ölümüne sebep oldular. Gazze’de başlatmış oldukları soykırım sonrasında, İsrail acaba Arz-ı Mev’ud hayalini hayata geçirmek mi istiyor soruları gündeme geldi. Haber7’ye özel açıklamalar yapan KKTC Cumhurbaşkanı Danışmanı Prof. Dr. Ata Atun ve Araştırmacı Yazar Doç. Dr. İsmail Şahin’den çok önemli ve çarpıcı açıklamalar geldi. KKTC Cumhurbaşkanı Danışmanı Prof. Dr. Ata Atun, Yahudilere toprak satışının önüne geçileceğini belirtirken, Araştırmacı Yazar Doç. Dr. İsmail Şahin’de, Türkiye ve KKTC’nin zaman kaybetmeden bu ciddi iddialara yönelik araştırmalar yapması gerektiğini ifade etti.

“SADECE TÜRKLER ALABİLİR”

Haber7’ye konuşan KKTC Cumhurbaşkanı Danışmanı Prof. Dr. Ata Atun, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve diğer Türk milletleri haricinde toprak satışının durdurulacağını ifade ederek şöyle devam etti:

“YAHUDİLERE AİT YATIRIMLAR ARTIYOR”

Araştırmacı Yazar Doç. Dr. İsmail Şahin, Haber7’ye yaptığı açıklamalarda Kıbrıs’ta yer alan Yahudi nüfusun hızlı bir artış gösterdiğine işaret ederek çarpıcı detaylar verdi:

“YAHUDİLERE ALAN AÇILIYOR”

Kıbrıs sorunu belirsizliğinin Yahudilere önemli bir alan açtığını ifade eden Doç. Dr. İsmail Şahin dikkat çeken mesajlarına şöyle devam etti:

“MİLLİ GÜVENLİK MESELESİ”

Yaşanan olayların, Milli Güvenlik meselesi haline geldiğini ifade eden Doç. Dr. İsmail Şahin şunları ifade etti:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x