Emre Belözoğlu’ndan Galatasaray cevabı! ‘Hayat ne getirir bilemeyiz’

Türk futbolunun en büyük yeteneklerinden biri olan, Avrupa’da Newcastle United, Inter ve Atletico Madrid gibi takımlarda forma giyerek bizleri gururlandıran, Galatasaray altyapısında yetişip Fenerbahçe’nin kaptanlarından biri olan Emre Belözoğlu, TRT Spor’a konuk oldu. Şu anda MKE Ankaragücü’nün teknik direktörlüğünü yapan tecrübeli futbol adamı çok önemli açıklamalar yaptı.

İşte başarılı hocanın sözlerinden öne çıkanlar

“Türkiye’de şöhretin karşılığı birçok kez algıdan ibaret, algı her zaman gerçeğin önüne geçiyor. Bununla mücadele edemeyeceğimi bunun boş bir hayal olduğunu gördüm.”

“HAYAT NE GETİRİR BİLEMEYİZ”

“Ben Galatasaray’dan Inter’e giderken de Galatasaray en sonunda benimle anlaşmak istedi. Ama ben kararımı vermiştim. Hayat ne getirir bilemeyiz, büyük konuşmaktan yana değilim ama Galatasaray’ın başında Okan Buruk’tan sonra Arda Turan’ı, Selçuk İnan’ı görmek isterim. Onları oraya daha çok yakıştırırım.”

“38 YAŞINA KADAR AVRUPA’DA OYNAYABİLİRDİM”

“32 yaşında tanıştığım Atletico Madrid serüveniyle 22 yaşında tanışmış olsaydım, o zaman Türkiye’ye dönmezdim. 38 yaşına kadar rahatlıkla Avrupa’da oynayabilirdim.”

“TÜRKİYE’DE ŞÖHRETİN KARŞILIĞI ALGIDAN İBARET”

“Türkiye’de şöhretin karşılığı birçok kez algıdan ibaret. Algı, her zaman gerçeğin önüne geçiyor. Bununla mücadele edemeyeceğimi, bunun boş bir hayal olduğunu gördüm.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x