Dikkat: Binance’daki Bu Altcoin 10 Milyon Dolarlık Ödül Dağıtacak!

Coti, v2 token sunumunu desteklemek için 10 milyon dolarlık ödül programı başlattı. Altcoin proje, ödülü token holder’larına airdrop yoluyla dağıtacak. Mevcut token holder’larına ek olarak, airdrop ödülleri için uygunluk otomatik olarak tüm hazine katılımcılarına genişletildi.

Coti, 10 milyon dolarlık ödül programını duyurdu!

Coti v2, gizlilik merkezli bir katman-2 protokolü. Proje, Ethereum üzerinde Web3 uygulamaları arasında hassas verilerin Blockchain üzerinden güvenli bir şekilde iletilmesini sağlıyor. Şirket, mevcut yerel ve ERC-20 COTI holder’larına bir topluluk ödülleri girişimini duyurdu. Bu bağlamda altcoin projesi, 40 milyon Coti v2 tokenini airdrop yoluyla dağıtacak.

Coti’nin yaptığı duyuruya göre, Coti v2 airdrop kampanyası 25 Mart’ta başlayacak. Bununla birlikte, Coti v2 tokenlerinin dağıtımları, token üretim etkinliğinin hemen ardından 2024’ün son çeyreğinde başlayacak. Mevcut COTI token holder’larına ek olarak, airdrop ödülleri için uygunluk da otomatik olarak tüm hazine katılımcılarına genişletildi. Coti ayrıca, airdrop’un token holder’ları için tüm yıllık yüzde getiri ödüllerine ek olduğunu belirtti. Altcoin projesi, duyuruda şu ifadeler yer alıyor:

Şu anda ~8 milyon dolar değerinde 40 milyın kadar COTI V2 token dağıtacağımız COTIV2 Airdrop Kampanyasını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. (…) Kullanıcıların katılmak için Hazine’ye para yatırmış olmaları yeterli. Ancak 28 Şubat 2024 tarihinden önce para yatırmış olanlar, erken destekleri için COTI ekibinin minnettarlığının bir göstergesi olarak ek bir bonus alacaklar.

Altcoin projesi, ödülleri ekosisteme katılıma göre belirleyecek

Coti’nin hazinesinin toplam değeri bu yazı sırasında yaklaşık 98.7 milyon dolardı. Altcoin projesi, her yatırımcı için ödülleri, ekosisteme katılım derinliklerine göre belirleyecek. Şirket, Coti v2 lansmanını, gizlilik yoluyla Web3 ekonomisi için yepyeni kullanım durumlarının kilidini açmanın anahtarı olarak konumlandırıyor. Şirket ayrıca 25 Mart’tan itibaren 180, 270 ve 360 günlük daha uzun kilit süreleri sağlayacak. Böylece Coti, ödülleri daha da genişletmeyi planlıyor.

Ocak 2024, protokollerin sadece bir hafta içinde kümülatif olarak 700 milyon dolarlık token airdrop’u sunmasıyla airdrop sezonunun başlangıcı oldu. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Ethereum ölçeklendirme çözümü AltLayer, çok katmanlı rollup dağıtıcısı Dymension ve Solana tabanlı merkezi olmayan borsa Jupiter, kullanıcılarına ödüller sunan öne çıkan protokollerdi.

Airdrop avcılarının dikkatli olması gerekiyor

Bu arada, X’te kripto token airdrop’ları arayan kripto kullanıcılarının oldukça dikkatli olması gerekiyor. Uzmanlar, kullanıcıların yatırım yapmayı düşündükleri projeler hakkında kapsamlı araştırma yapmalarını tavsiye ediyor. Ayrıca yatırımcıların, önde gelen kripto projelerini taklit eden ve genellikle gerçekçi olmayan yatırım getirileri vaat eden hesaplara karşı dikkatli olmaları gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x