Universal Audio, Spark abonelikleriyle Volt 2 ses arayüzlerini hediye ediyor

Ses devi, Spark eklenti platformuna yıllık abonelik satın alarak ücretsiz Volt 2 donanım arayüzlerini hediye ediyor. Bu arayüzlerin maliyeti ortalama 170 dolar, yani donanım artı Spark yazılımı ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi içerdiğinden, bu yeni başlayanlar için oldukça iyi bir anlaşma.

Spark abonelikleri de tatil için 240 dolar yerine 150 dolar fiyatla satılıyor. Yani 150 dolar ödeyeceksiniz ve hizmetteki tüm eklentilere ve ayrıca Volt 2’ye bir yıllık erişim elde edeceksiniz. Fena değil. Şirketin abonelik tabanlı Spark platformu, 1176 gibi ikonik kompresörlerden şirketin Minimoog reprodüksiyonu gibi sanal enstrümanlara kadar düzinelerce popüler UAD eklentisine erişim sağlıyor.

Universal Audio, Spark abonelikleriyle Volt 2 ses arayüzlerini hediye ediyor

Volt 2’ye gelince, bu küçücük ses arayüzü, ön tarafta bir çift TRS / XLR girişi ve ilgili kontrol düğmelerine sahip. Kondenser mikrofonlar için bir hayalet güç düğmesi ve sinyali basit bir tüp ön amplifikatör emülasyonu yoluyla çalıştıran tescilli bir Vintage Modu bulunuyor. Bu arayüzler USB-C aracılığıyla çalıştırılıyor ancak iPad’e veya başka bir mobil cihaza taktığınızda kullanabileceğiniz 5V’luk bir jakla birlikte gönderiliyor.

Resmi incelememizde Volt 2 ses arayüzünü, özellikle rakip Windows tabanlı ürünlerle karşılaştırıldığında düşük gürültülü tabanı, basit kontrolleri ve düşük gecikme süresi nedeniyle övdük. En büyük dezavantaj, normalde UAD ürünleri için geçerli olan fiyattı. Artık bu promosyonun fiyatı 0 dolara düştüğü için bu endişe de ortadan kalktı.

Bu, UAD’nin ücretsiz donanım dağıtmak için tatil sezonundan yararlandığı ilk sefer değil. Şirket, çok kanallı 4-710d preamp ve kompresör gibi daha yüksek fiyatlı donanım öğelerinin satın alınmasıyla eklentilerini çalıştırmak için ücretsiz Satellite DSP hızlandırıcıları dağıtıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x