Avansas’ta Üst Düzey Atama

Türkiye’nin iş yeri alışveriş platformu Avansas’ın yeni Brand Marketing & SOHO Growth Direktörü Nevra Duygu Duru oldu. Duru, şirketin pazarlama ekibine liderlik edecek. 

Şirketlerin kâğıt ve kırtasiye malzemesinden temizlik ürününe, gıda ve mutfak gereçlerinden teknolojiye kadar tüm ihtiyaçlarını tek platformdan karşılayan Avansas’ın Brand Marketing & SOHO Growth Direktörü Nevra Duygu Duru oldu. Duru, Avansas’ın güçlü büyüme hedefleri doğrultusunda pazarlama stratejilerini şekillendirecek ve pazarlama ekibine liderlik edecek.

Nevra Duygu Duru, Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra ABD Cornell Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Procter & Gamble’da Ürün Müdür Yardımcısı olarak başladı ve ardından Turkcell’de Bireysel ve Kurumsal Pazarlama Departmanlarında Uzman ve Müdür pozisyonlarında görev aldı. Turkcell Superonline’da Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Nevra Duygu Duru, daha sonra Türk Telekom’da Pazarlama Direktörü, Philips Aydınlatma’da ve Mars Athletic’te Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x